Akumuliatorinis sekatorius HUSQVARNA Aspire PS30X-P4A 4,0Ah
- Kompaktiškas ir galingas akumuliatorinis sekatorius tiksliam ir patogiam sodo genėjimui
- Puikiai tinka šakelėms, jauniems ūgliams ir gėlėms kirpti, užtikrinant švarų pjūvį iki 30 mm skersmens
- Ergonomiškas dizainas užtikrina patogų valdymą, stabilumą ir optimalų darbo komfortą
Aprašymas
Sekatorius gali būti naudojamas tiek laikant rankoje, tiek pritvirtintas prie Husqvarna Aspire teleskopinio koto (įsigyjamas atskirai), leidžiančio lengvai pasiekti aukščiau esančias šakas.
Proporcingai gaiduko paspaudimui judantys pjovimo ašmenys leidžia itin tiksliai kontroliuoti kiekvieną pjūvį.
Bešepetėlinis variklis pasižymi ilgaamžiškumu, dideliu efektyvumu ir mažesniu priežiūros poreikiu, lyginant su tradiciniais varikliais.
Įrankis turi intuityvią skaitmeninę sąsają, kurioje aiškiai rodoma akumuliatoriaus būklė.
Sekatorius suderinamas su 18 V POWER FOR ALL aljanso akumuliatoriais ir įkrovikliais.
Sandėliavimo kablys leidžia įrankį patogiai pakabinti ant sienos.
Specifikacija
| Svoris | 0,85 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 4,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Tipas | Akumuliatorinis sekatorius |
| Pjovimo plotis | 30 mm |
| Standartiniai priedai | 1 x akumuliatorius 18-B36; 1 x įkroviklis 18-C50 |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti









