Akumuliatorinis sekatorius FELCO 834W
- Puikiai tinka medžių priežiūrai ir sodo darbams
- Lengvas storų šakų pjovimas
- Ergonomiškas dizainas
Aprašymas
Maksimalus pjovimo skersmuo 34 mm.
Specifikacija
| Svoris | 980 g |
| Akumuliatoriaus įtampa | 14.4 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 3,0 Ah |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 250 x 18,5 mm |
| Ašmenų ilgis | 73 mm |
| Tipas | Akumuliatorinis sekatorius |
| Standartiniai priedai | 2 x 3,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, prailginimo laidas, galąstuvas, atsuktuvas, 12 mm T formos raktas, dėklas, tepalas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





