Akumuliatorinis sekatorius BOSCH GGP 12V-25 3,0Ah
- Galingas bešepetėlinis variklis
- Pjauna šakas iki 25 mm skersmens
- Lengva ir ergonomiška konstrukcija, leidžianti lengvai valdyti ilgai dirbant
Aprašymas
Nerūdijančiojo plieno geležtės.
Įkrautu prietaisu su efektyviu 12 V akumuliatoriumi galima atlikti iki 4500 pjūvių.
Automatinio miego ir automatinio išjungimo funkcijos pailgina akumuliatoriaus veikimo laiką ir saugumą.
Specifikacija
| Svoris | 0,83 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 3,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Tipas | Akumuliatorinis sekatorius |
| Pjovimo plotis | 25 mm |
| Standartiniai priedai | Įkroviklis GAL 12V-20 Professional; 2 x 3,0 Ah akumuliatoriai GBA 12V |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




