
Akumuliatorinis pūstuvas MILWAUKEE M18 FBLG3-802
- Variklis be anglinių šepetelių
- Galingas oro srautas - iki 14,2 m³/min
- Užtikrina pastovią 12,2 N pūtimo jėgą viso akumuliatoriaus veikimo metu
Aprašymas
193 km/val. greitis, greitam šiukšlių pašalinimui.
Pasiekia maksimalų greitį per mažiau nei 1 sekundę.
Dvipusis kintamo greičio fiksatorius leidžia nustatyti ir užfiksuoti norimą pūtimo greitį.
Suderinamas su keičiamais antgaliais, kad būtų galima optimizuoti oro srautą skirtingoms užduotims.
Su REDLITHIUM™ akumuliatoriumi ir REDLINK™ elektronika – daugiau galios, veikimo laiko ir patikimumo.
Suderinamas su visais MILWAUKEE® M18™ akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 3,5 kg |
| Vibracijos lygis | 0,36 m/s² |
| Triukšmo lygis | 83,6 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Oro debitas | 14,2 m³/min |
| Tipas | Akumuliatoriniai nupūstuvai |
| Standartiniai priedai | 2 x M18 FB8 akumuliatoriai, M12-18 FC įkroviklis |
| Variklio tipas | Bešepetėlinis variklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Oro greitis | 0-193 km/h |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





