
Akumuliatorinis pūstuvas MILWAUKEE M12 BBL-0
- Kompaktiškas lapų pūstuvas - puikiai išvalo nešvarumus ir šiukšles siaurose erdvėse
- Galingumo reguliavimas - 2 greičio nustatymai
- Parduodama be akumuliatoriaus ir įkroviklio
Aprašymas
Tinka visi MILWAUKEE® M12™ akumuliatoriai.
Komplekte: ilginamasis antgalis (25,5 cm) ir antgalių vamzdeliai.
Itin lengvas, patogus ir kompaktiškas dėl nuimamo antgalio.
Galingas variklis gali sugeneruoti iki 4,81 m³/min. oro srautą 177 km/val. greičiu.
Specifikacija
| Svoris | 1,9 kg (su akumuliatoriumi) |
| Ilgis | 380 mm (be antgalio) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Tipas | Akumuliatoriniai nupūstuvai |
| Pučiamo oro srautas | 0-3,5 m³/min. (0-128 km/h), 0-4.9 m³/min. (0-177 km/h) |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Oro greitis | 0 - 177 km/h |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti








