Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės EGO Power+ HTX7500S, 75cm
Lizingas iki 10 mėn. be pabrangimo!*
Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės EGO Power+ HTX7500S, 75cm 1
Prekės kodas: F830046002_EGO
Gamintojas:
Sandėlyje: Yra sandėlyje
Pristatymas: Nemokamai!
Klauskite el.paštu: ego@gitana.lt
  • Profesionalios vienpusės gyvatvorių žirklės
  • Bešepetėlinis variklis
  • Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Skirtos didelių ir tankių gyvatvorių priežiūrai.
75 cm ilgio vienpusis ašmuo užtikrina didesnį darbo plotą ir mažesnį svorį.
Didelis šiukšlių surinkėjas pašalina atliekas darbo metu.
3 greičių skaitmeninis valdymas leidžia lengvai pritaikyti darbo greitį pagal gyvatvorės tankį.
Integruotas LED ekranas rodo greičio lygį, akumuliatoriaus būseną ir „Bluetooth“ ryšį.
Anglies pluošto bėgelis ir magnio pavarų dėžė.
Dviguba paleidimo sistema padidina saugumą.
Suderinamumas su kuprine-akumuliatoriumi BAX1500 leidžia pasiekti iki 950 minučių veikimo laiką.
Itin mažas vibracijos lygis.
Naudojant 2,5 Ah akumuliatorių galima dirbti iki 80 minučių.
Įrankis turi integruotą ašmenų galo apsaugą.
Patogiai prižiūrimas korpusas prailgina tarnavimo laiką.
Pjovimo pajėgumas - 30 mm.
Ašmenų dantukų gylis - 24 mm.
Svoris3,7 kg
Triukšmo lygis98 dB(A)
Judesių skaičius3000 / 3500 / 4600 jud./min.
Ašmenų ilgis 750 mm
TipasAkumuliatorinės gyvatvorių žirklės
Variklio tipasBešepetėlinis variklis
Garantija fiziniams asmenims, mėn.60
Garantija juridiniams asmenims, mėn.36
Akumuliatorius ir įkroviklisNėra
    Kokios yra EGO įrankių garantinės sąlygos?
    Juridiniams asmenims taikoma garantija:
    • „Professional“ serijos įrankiams ir 56V akumuliatoriams suteikiama 2 metų garantija, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.