
Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės EGO Power+ HTX7500E 75cm
- 75 cm ilgio, lazeriu išpjauti, deimantine danga padengti dvigubo veikimo abipusiai ašmenys
- Ypač galingas variklis be anglinių šepetėlių
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Professional-X serijos akumuliatorinės gyvatvorių žirklės suderinamos su kuprine-akumuliatoriumi.
3200 judesių per min. leidžia atlikti lengvus, tikslius ir švarius pjūvius.
Reguliuojamas greitis.
Maksimaliam komfortui ir kontrolei - unikalus rankenos dizainas, leidžiantis lengvai pereiti iš horizontalaus į vertikalų pjovimą.
Elektroninis stabdys užtikrina maksimalų saugumą vos atleidus paleidimo mygtuką.
Ašmenų galiukai apsaugoti nuo sugadinimo prisilietus prie tvoros ar sienos.
Atstumas tarp ašmenų dantukų - 33 mm.
Ašmenų dantukų gylis - 20 mm.
| Akumuliatorius | BAX1500 | |
| Veikimo laikas | 380 min. | |
| Įkrovimo laikas su CHX5500E įkrovikliu | įprastu režimu | 420 min. |
| greituoju režimu | 210 min. | |
Specifikacija
| Svoris | 4 kg |
| Vibracijos lygis | 2,9 / 3,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 83,9 / 95,4 dB(A) |
| Judesių skaičius | 3200 jud./min. |
| Ašmenų ilgis | 75 mm |
| Tipas | Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 60 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
- „Pro X“ serijos įrankiams ir akumuliatoriams suteikiama 3 metų garantija, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
- „Professional“ serijos įrankiams ir 56V akumuliatoriams suteikiama 2 metų garantija, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
EGO RM4000E vejos robotui suteikiama 3 metų garantija pačiam įrenginiui ir 3 metų garantija akumuliatoriui, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
EGO RM2000E vejos robotui suteikiama 3 metų garantija pačiam įrenginiui ir 2 metų garantija akumuliatoriui, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
Fiziniams asmenims taikoma 5 metų garantija visiems įrankiams ir 3 metų garantija akumuliatoriams, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
Juridiniams asmenims taikoma garantija:
⚠️ Išskirtinės vejos robotų garantijos sąlygos:
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti











