Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės BOSCH GHE 18V-60 Solo
- Galingas ir lengvas, kerpa iki 20 mm storio šakas
- Ergonomiška subalansuota konstrukcija palengvina darbą
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Variklis be anglinių šepetėlių užtikrina galingą veikimą atliekant sudėtingus darbus.
Įdiegta patentuota Anti-Blocking sistema neleidžia ašmenims užstrigti pjaunant storesnes šakas
Tinka visi Bosch Professional 18 V System akumuliatoriai ir įkrovikliai.
Tarpas tarp dantų – 230 mm.
Specifikacija
| Svoris | 3 kg (be akumuliatoriaus) |
| Triukšmo lygis | 91 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 1147 x 239 x 189 mm |
| Judesių skaičius | 3000 jud./min. |
| Ašmenų ilgis | 600 mm |
| Tipas | Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės |
| Standartiniai priedai | Apsauginis dėklas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, BOSCH Professional elektrinių, akumuliatorinių įrankių, akumuliatorių ir įkroviklių garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Rankiniams įrankiams taikoma iki 20 metų garantija pagal gamintojo nustatytas garantijos sąlygas.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti










