
Akumuliatorinė vejapjovė MILWAUKEE M18 F2LM53-122
- Su 2x12,0 Ah M18 akumuliatoriais pjauna iki 2000 m²
- Reguliuojamos 5 greičio pavaros
- Trys pjovimo būdai - surinkimas, mulčiavimas, šoninis išmetimas
Aprašymas
LED žibintai leis pjauti veją bet kuriuo paros metu.
Kompaktiškai sulankstoma - patogu transportuoti ar sandėliuoti vertikaliai.
Automatinis ašmenų greičio reguliavimas siekiant užtikrinti efektyvų darbą.
HIGH OUTPUT™ įrankių sistema pakelia M18 FUEL™ technologijas į naują lygį ir užtikrina didesnį našumą bei ilgesnį veikimo laiką.
Specifikacija
| Svoris | 35,5 kg |
| Darbinis greitis | 0 - 6,5 km/val. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 12,0 Ah |
| Konteinerio talpa | 70 l |
| Aukščio reguliavimas | 7 padėtys |
| Pjovimo aukštis | 25-100 mm |
| Eiga | Savaeigė |
| Tipas | Akumuliatorinės vejapjovės |
| Priekinių/galinių ratų matmenys | 203 / 264 mm |
| Pjovimo plotis | 530 mm |
| Standartiniai priedai | 2x12,0 Ah akumuliatoriai, dvigubas greitasis įkroviklis, mulčiavimo kaištis, 70L surinkimo konteineris, šoninio išmetimo priedas |
| Pjovimo metodai | Mulčiavimas / Surinkimas / Šoninis išmetimas |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






