Akumuliatorinė vejapjovė HUSQVARNA LC137i su priedais
Aprašymas
Lengvai sulankstoma, ergonomiška rankena.
Dvi kėlimo rankenos lengvam transportavimui.
Surinkimo maišas yra suprojektuotas taip, kad dulkės būtų sulaikomos maiše ir nebūtų pučiamos naudotojui į veidą.
Suderinamas su Husqvarna 36 V akumuliatorių sistema.
Specifikacija
| Svoris | 15 kg |
| Apsukų skaičius | 3200 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 1,9 m/s² |
| Triukšmo lygis | 88 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 36 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 4,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Konteinerio talpa | 40 l |
| Variklio galia | 0,5 kW |
| Aukščio reguliavimas | 7 padėtys |
| Eiga | Stumiama |
| Tipas | Akumuliatorinės vejapjovės |
| Priekinių/galinių ratų matmenys | 178/203 mm |
| Pjovimo plotis | 370 mm |
| Standartiniai priedai | 4,0 Ah akumuliatorius, įkroviklis |
| Pjovimo metodai | Mulčiavimas / Galinis išmetimas / Surinkimas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti







