
Akumuliatorinis tiesinis šlifuoklis MILWAUKEE M18 FDGROVB-502X
- Reguliuojami 5 greičiai
- Puikiai tinka darbui su nerūdijančiu plienu, kietlydinio frezomis
- Apsauga nuo automatinio paleidimo
Aprašymas
Dėka veleno užrakto – priedų keitimui užtenka vieno rakto.
Integruota ONE-KEY™ įrankių sekimo funkcija užtikrina saugumą.
RAPIDSTOP™ funkcija sustabdo įrankį greičiau nei per 2 sekundes.
Geras matomumas dėl 2 šviesos diodų.
Plonas ir patogus rankenos dizainas bei guminė priekinė dalis užtikrina patogumą darbo metu.
Nuimamas dulkių skydelis apsaugo įrankį nuo šiukšlių patekimo į vidų ir prailgina variklio tarnavimo laiką.
Variklis be anglinių šepetėlių.
Tinka visi MILWAUKEE 18 V akumuliatoriai ir įkrovikliai.
Specifikacija
| Svoris | 2,1 kg (su 5,0 Ah akumuliatoriumi) |
| Apsukų skaičius | 8000-20000 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 5,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Griebtuvas | 6 / 8 mm |
| Disko skersmuo | 75 mm |
| Tipas | Tiesiniai šlifuokliai |
| Standartiniai priedai | 2 x 5,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, lagaminas |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti








