Akumuliatorinis tiesinis šlifuoklis FEIN AGSZ 18-280 LBL AS
- Didelis pjovimo gylis efektyviam pjovimui, šlifavimui ir frezavimui
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Integruotas LED apšvietimas.
Patogus įrankių keitimas.
Variklis apsaugotas visiškai uždaru korpusu, kuris efektyviai izoliuoja nuo keramikos ir mineralinių dulkių.
Tolygus elektroninis greičio reguliavimas leidžia pritaikyti įrankį daugeliui abrazyvų ir medžiagų.
Maža vibracija dėl nepriklausomų guolių ir keturių papildomų vibracijos slopintuvų.
Pakartotinio paleidimo apsauga, elektroninė apsauga nuo perkrovos.
Plona rankenos apimtis, mažas svoris ir geras balansas užtikrina greitą ir patogų darbą be nuovargio.
Ilgas ir plonas kaklelis leidžia lengvai atlikti gilius panardinamuosius pjūvius, pvz., šlifuoti vidinius vamzdžius.
Tinka visi 18V „AMPShare ProCORE“ akumuliatoriai ir įkrovikliai.
Specifikacija
| Svoris | 1,77 kg (be akumuliatoriaus) |
| Apsukų skaičius | 9000-28000 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 93,3 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Griebtuvas | 8 mm |
| Disko skersmuo | 50 mm |
| Tipas | Tiesiniai šlifuokliai |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 3 mėnesius nuo įsigijimo užregistravus https://warranty.fein.com/ garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
DUK
Taip, FEIN įrankio garantiją galima pratęsti iki 5 metų.
FEIN akumuliatoriniams įrankiams (išskyrus „AccuTec“ pramoninius sprendimus, akumuliatorius ir įkroviklius), užregistravus įrankį, taikoma 3 + 2 metų garantija, t. y. iš viso 5 metų garantija.
Norint pasinaudoti pratęsta garantija, įrankį būtina užregistruoti per 3 mėnesius nuo įsigijimo svetainėje: https://my.fein.com/user-account/login
Garantija apima: variklį, pavarų dėžę, elektroniką, jungiklį ir susidėvinčias dalis.
Garantija netaikoma: pažeidimams dėl perkrovos, smūgių ar kritimų, taip pat nuimamiems priedams (griebtuvams, rankenoms ir kt.).
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


