Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis DeWALT DCG405P2-QW
- Variklis be anglinių šepetėlių - ilgesnis įrankio tarnavimo laikas
- Išsiskiriantis nauja XR Li-Ion akumuliatoriaus technologija
Aprašymas
Specifikacija
| Svoris | 1,7 kg |
| Apsukų skaičius | 9000 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 5,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Standartiniai priedai | 2x5,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, apsauginis gaubtas, lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 4 savaites nuo pirkimo užregistravus https://cee.dewalt.global/, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, per 4 savaites nuo pirkimo užregistruokite įrankį svetainėje: https://cee.dewalt.global/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti


