Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis DeWALT DCG405FN-XJ
- Sumažintas grįžtamasis smūgis
- Dėl siaurintos įrankio galvos patogu dirbti sunkiai prieinamose vietos
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Variklis be anglinių šepetėlių.
Elektroninis stabdys užtikrina šlifavimo disko greitą ir saugų sustojimą.
Apsauginis dangtelis sumažina dulkių įsiurbimą.
Gumuota rankena užtikrina geresnį sukibimą, o dviejų padėčių šoninė rankena užtikrina didesnį patogumą ir valdymą.
Integruota POWER-OFF™ apsauga nuo perkrovos bei švelnaus paleidimo funkcija KICKBACK BRAKE™.
Specifikacija
| Svoris | 1,75 kg |
| Apsukų skaičius | 9000 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Galingumas | 800 W |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Standartiniai priedai | Šoninė rankena, apsauginis dangtelis, veržliaraktis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 4 savaites nuo pirkimo užregistravus https://cee.dewalt.global/, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, per 4 savaites nuo pirkimo užregistruokite įrankį svetainėje: https://cee.dewalt.global/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






