Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis BOSCH GWS 18V-10 SC Solo
- Galingas ir kompaktiškas
- Galima pjauti ir šlifuoti metalą, akmenį ir betoną
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Įrankio nustatymus galima koreguoti naudojantis Toolbox programa.
Variklis be anglinių šepetėlių.
Maksimalią apsaugą ir patogumą užtikrina Drop Control, KickBack Control ir išmani stabdymo sistema.
Tinka visi Bosch Professional 18 V akumuliatoriai ir įkrovikliai.
Specifikacija
| Svoris | 1.47 kg |
| Apsukų skaičius | 4500-9000 aps./min. |
| Tvirtinimas | M 14 |
| Vibracijos lygis | 6 m/s² |
| Triukšmo lygis | 90 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 5,0 Ah |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 360 x 442 x 155 mm |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 22.23 mm |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




