
Akumuliatorinis juostinis šlifuoklis MILWAUKEE M18 FBTS75-552X
- Reguliuojamas greitis
- Užtikrinta išskirtinė galia bei ilgas veikimo laikas
- Reguliuojama rankena leidžia naudotojui rasti optimalią šlifavimo padėtį
Aprašymas
90 % dulkių yra surenkama per universalią dulkių angą arba naudojant daugiasluoksnį dulkių maišelį.
Kompaktiška konstrukcija, plokščia priekinė ir šoninė briaunos leidžia šlifuoti vienoje plokštumoje.
Be papildomų įrankių reguliuojamas antgalis bei keičiama juosta.
Standartinis juostos dydis - 75 x 457 mm.
Priekyje ir šonuose įrengti LED žibintai, kurie užtikrina 180° apšvietimą.
Variklis be anglinių šepetėlių.
Tinka visi MILWAUKEE 18 V akumuliatoriai.
Šlifavimo paviršius- 90 x 135 mm.
Specifikacija
| Svoris | 4,6 kg (su 5,5 Ah akumuliatoriumi) |
| Vibracijos lygis | 1,47 m/s² |
| Triukšmo lygis | 101 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 5,5 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Juostos judėjimo greitis | 230 - 410 m/min. |
| Tipas | Juostiniai šlifuokliai |
| Juostos matmenys | 457 x 75 mm |
| Standartiniai priedai | 2 x 5,5 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, lagaminas, šlifavimo juosta, dulkių surinkimo maišelis |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







