Akumuliatorinis skardos sujungimo įrankis TRUMPF TF 350 3A5 su įrankiais 3,1-3,5mm storio skardai
- Skirtas greitai ir efektyviai sujungti metalo lakštus nenaudojant kniedžių
- Dalys sujungiamos šalto formavimo būdu (clinch joint)
- Parduodama su įrankiu komplektui 3,1-3,5 mm storio gaminiams
Aprašymas
Tinka medžiagų sujungimui kurių bendras storis yra nuo 0,8 mm iki 3.5 mm.
Tinka dažytiems paviršiams.
Skirtas darbams dirbtuvėse ir montavimo darbuose statybų aikštelėje.
| Maksimalus bendras lakštų storis sudėjus (juodas metalas 400 N/mm²) | 3,5 mm |
| Maksimalus bendras lakštų storis sudėjus (nerūdijantis plienas 600 N/mm²) | 2,5 mm |
| Maksimalus bendras lakštų storis sudėjus (aliuminis 250 N/mm²) | 4,0 mm |
| Maksimalia sujungimo galia | 25 kN |
| Maksimalus eigos skaičius | 2 1/S |
| Minimalus užgriebimas nuo krašto | 8-58 mm |
| Maksimalus flančo aukštis | 36 mm |
Specifikacija
| Svoris | 8,3 kg |
| Įtampa/dažnis | 18 V |
| Standartiniai priedai | Plastikinis lagaminas, įrankiai skirti 3.1 - 3.5 mm bendram storiui, įkroviklis, 2 x akumuliatoriai 18V LiHD 4 Ah, aptarnavimui reikalingi įrankiai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
Akumuliatorinis skardos sujungimo įrankis TRUMPF TF 350 3A5 su įrankiais 3,1-3,5mm storio skardai
4 995,00 €Palyginti Pašalinti- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti






