Žibintuvėlis LED LENSER W2R Work
- Itin kompaktiškas ir patogus
- 2 šviesos šaltiniai
- Užrakinimo mechanizmas nuo netyčinio įjungimo
Aprašymas
Specifikacija
| Svoris | 61 g |
| Akumuliatoriaus įtampa | 3.7 V |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 176 x 17 x 24 mm |
| Veikimo laikas | 1,5–7 val. |
| Tipas | Prožektoriai |
| Apsaugos klasė | IP 54 |
| Baterijų tipas | Li-ion |
| Šviesos kiekis | 60/220 lm |
| Standartiniai priedai | Įkrovimo laidas |
| Spalvos temperatūra | 6000–7500 °K |







