
LED prožektorius MILWAUKEE M18 SLED-0
- TRUEVIEW™ aukštos raiškos apšvietimas
- Sukiojama galva skleidžia 1250 liumenų stiprumo šviesos srautą, spindulys siekia iki 650 m
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
4 apšvietimo režimai: galima rinktis iš kelių darbo vietos apšvietimo būdų – taškinio, didelio ploto, taškinio / didelio ploto, stroboskopinio.
Taškinis režimas tinka identifikuoti toli esančius objektus: elektros stulpų / aukštos įtampos kabelių, ilgų laidų, lietų arba varinių vamzdžių, požeminių įrengimų, tiltų elementų apžiūrai.
Didelio ploto režimas skirtas apšviesti uždaras darbo erdves.
IP54 apsaugos klasė, šviestuvas apsaugotas nuo dulkių ir vandens purslų.
Ergonomiška guma aplieta rankena yra patogesnė ir tvirčiau suimama.
Pakabinimui skirta skylė.
Lanksčioji baterijų sistema: veikia su visomis baterijomis „Milwaukee® M18™“.
Specifikacija
| Svoris | 1,4 kg (su akumuliatoriumi) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Veikimo laikas | 4 / 4 / 7 / 5 val. (su 5,0 Ah akumuliatoriumi) |
| Tipas | Prožektoriai |
| Apsaugos klasė | IP 54 |
| Šviesos kiekis | 1250 / 1200 / 600 / 1200 lm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






