Galvos prožektorius LED LENSER HF8R Work
- Itin kompaktiškas ir patogus
- Trys šviesumo nustatymai
- Lengvai pakraunamas su magnetiniu įkrovikliu
Aprašymas
Lengvas pritvirtinimas prie šalmo.
Integruota raudona šviesa.
Užrakinimo mechanizmas nuo netyčinio įjungimo.
Atsparus vandeniui.
Integruotas Bluetooth.
Specifikacija
| Svoris | 198 g |
| Akumuliatoriaus įtampa | 3.7 V |
| Įkrovimo laikas | 270 min. |
| Veikimo laikas | iki 90 val. |
| Tipas | Prožektoriai |
| Apsaugos klasė | IP 68 |
| Baterijų tipas | Li-ion |
| Šviesos kiekis | 20 / 1600 lm |
| Standartiniai priedai | Įkrovimo laidas, paminkštinimas, tvirtinimas prie sienos, pritvirtinimas prie šalmo |
| Spalvos temperatūra | 4600–5400 °K |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







