Akumuliatorinis prožektorius LENA LIGHTING Magnum XS su adapteriu
- Patogus ir kompaktiškas LED prožektorius profesionaliam naudojimui
- Pagamintas iš smūgiams atsparaus polipropileno
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Polikarbonato danga saugo akis nuo akinančios šviesos.
4-ių pakopų šviesos srautas.
Gali būti naudojamas su stovu.
Su adapteriu Makita akumuliatoriui.
Veikia su 18 V Makita bei Bosch Professional Blue 18V akumuliatoriais.
Turi akumuliatoriaus išsikrovimo lygio indikatorių.
Specifikacija
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Galingumas | 20 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 205x212x124 mm |
| Veikimo laikas | 2,0 Ah: 2300 lm - 1,5 val., 200 lm - 15 val.; 5,0 Ah: 2300 lm - 3,5 val., 200 lm - 37,5 val. |
| Apsaugos klasė | III, IP20 |
| Šviesos kiekis | 2300 lm |
| Spalvos temperatūra | 4000 °K |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 60 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 60 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




