
Akumuliatorinis magnetinis LED šviestuvas MAKITA ML013G 40V MAX XGT
- Užtikrina maksimalų 1200 lm šviesos srautą
- Turi tris ryškumo režimus: 1200, 800 ir 500 lm
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Ryškiai šviečiantis, kompaktiškas LED magnetinis žibintas su sulenkiama, pasukama galva.
Kompaktiškas ir lengvas - puikiai tinka darbui viena ranka.
Šviesą sklaidantis filtras sušvelnina LED šviesą, kad mažiau akintų ir užtikrintų plataus kampo apšvietimą.
Net ir esant maksimaliam šviesos srautui išlaikomas pakankamai ilgas darbo laikas.
Šviesą sklaidantis lęšis sumažina persidengiančius šešėlius ir akinimą, taip mažindamas akių apkrovą, o laipsniškas apšvietimas sumažina akių įtampą darbo metu.
Kompaktiškas dizainas leidžia patogiai valdyti žibintą viena ranka ir pritvirtinti jį ankštose vietose.
Lengva konstrukcija palengvina naudojimą atliekant įvairius darbus, pavyzdžiui - statybinės ar sunkiosios technikos priežiūrą.
Patogios formos rankena užtikrina saugų suėmimą ir leidžia lengvai atitraukti žibintą nuo paviršiaus, kai jis pritvirtintas magnetu.
Apatinėje dalyje integruotos magnetinės juostos leidžia pritvirtinti žibintą prie metalinių paviršių ir dirbti laisvomis rankomis.
Magneto dangtelis apsaugo nuo metalinių dalelių, tokių kaip metalo drožlės ar varžtai, prilipimo.
Uždarius dangtelį magnetinė jėga sumažinama, todėl žibintas gali būti naudojamas kaip patogus nešiojamas darbo šviestuvas, o pats dangtelis gali būti laikomas žibinto galinėje dalyje.
Taip pat yra atlenkiamas kabliukas žibintui pakabinti.
Sulankstoma ir pasukama LED galva leidžia reguliuoti švietimo kryptį 180° vertikaliai ir 300° horizontaliai, įskaitant 90° į dešinę ir 210° į kairę.
Akumuliatoriaus įkrovos įspėjimo funkcija informuoja apie artėjantį išsikrovimą išjungdama 11 iš 12 LED, palikdama veikti vieną LED šviesos diodą, kuris automatiškai išsijungia po 5 minučių.
„eXtreme Protection Technology" (XPT) - apsauga nuo vandens ir dulkių, darbui lauke ir prastomis oro sąlygomis.
Naudojimo laikas su 40V 2,0 Ah akumuliatoriumi 6/9/13 val.
Naudojimo laikas su 40V 2,5 Ah akumuliatoriumi 7,5/11/17 val.
Naudojimo laikas su 40V 4,0 Ah akumuliatoriumi 12/18/29 val.
Naudojimo laikas su 40V 5,0 Ah akumuliatoriumi 15/23/35 val.
Specifikacija
| Svoris | 0,9 kg |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 196 x 91 x 284 mm |
| Tipas | Prožektoriai |
| Šviesos kiekis | 500/800/1200 lm |
| Apšvieta | 700/1150/1750 lx |
| Spalvos temperatūra | 5000 °K |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti









