Akumuliatorinis LED šviestuvas AS-SCHWABE Acculine Flex 10W
- Tvirtas, itin plonas lieto aliuminio korpusas su krašto apsaugomis
- 180° pasukamas ir užfiksuojamas stiprus magnetinis laikiklis
- Šviesos kiekis - 1100 lm
Aprašymas
2 galios režimai: 50% ir 100%.
Šviestuvas įkraunamas per micro USB kabelį (230V/50-60Hz).
Įkrovimo laikas - apie 4 val.
Švietimo trukmė - iki 4 val. su 50% galia, iki 2 val. su 100% galia.
LED spindulio kampas - 120°.
Galima naudoti kaip išorinę bateriją, turi USB jungtį.
Spalvų atitikimo rodiklis CRI > 80%.
IP 54 apsaugos klasė - šviestuvas apsaugotas nuo dulkių ir vandens purslų.
Specifikacija
| Akumuliatoriaus įtampa | 3.7 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 4400 mAh |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Galingumas | 10 W |
| Veikimo laikas | iki 4 val. su 50 % švietimo galia, iki 2 val. su 100% švietimo galia |
| Įtampa/dažnis | 230 V / 50-60 Hz |
| Tipas | Prožektoriai |
| Apsaugos klasė | IP 54 |
| Šviesos kiekis | 1100 lm |
| Spalvos temperatūra | 4000 °K |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti



