Akumuliatorinis LED prožektorius BOSCH GLI 18V-800 Solo
- Su stipriu magnetu
- Universalus 800 liumenų darbinis žibintas
- Parduodama be akumuliatoriaus ir įkroviklio
Aprašymas
Žibintas turi 3 ryškumo lygius, leidžiančius pritaikyti apšvietimą pagal poreikį.
Kompaktiškas dizainas su stipriu magnetu ir pasukamu metaliniu kabliuku užtikrina funkcionalumą ir patogumą.
Inovatyvus sulankstymo mechanizmas leidžia 360° pasukti ir 180° pakreipti žibinto galvutę, o valdymas atliekamas vienu mygtuku.
Tinka apšviesti mažas ir vidutines darbo vietas ar uždaras erdves, puikiai tinka elektrikams, santechnikams ir kt.
Tinka naudoti su AMPShare, „Bosch Professional“ 18 V akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 0,5 kg (be akumuliatoriaus) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Galingumas | 7 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 77 x 137 x 63 mm |
| Tipas | Prožektoriai |
| Šviesos kiekis | 800 lm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti





