Akumuliatorinis LED prožektorius BOSCH GLI 18V-4000 C Solo
- Ryškus ir tvirtas
- Patogus valdymas išmaniuoju telefonu
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Galingas LED apšvietimas gali skleisti iki 4000 liumenų šviesą.
Korpusas patvarus, tvirtas, metalinis, dengtas smūgius sugeriančia gumos danga bei apsaugotas tvirtomis apsauginėmis sijomis.
Integruotas ryškumo / įkrovos lygio indikatorius.
Galimybė Bluetooth pagalba nuotoliniu būdu valdyti ir reguliuoti šviesą.
Trys galimi šviesos nustatymai bei lankstus kampo reguliavimas.
Prožektorių galima tvirtinti prie trikojo, kurio sriegis 5/8".
Puikiai tinka visai darbo vietai apšviesti.
Tinka visi Bosch Professional 18 V akumuliatoriai ir įkrovikliai.
Specifikacija
| Svoris | 2 kg (be akumuliatoriaus) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 230 x 182 x 240 mm |
| Veikimo laikas | 30 min. |
| Tipas | Prožektoriai |
| Šviesos kiekis | 4000 lm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti








