
Akumuliatorinis poliruoklis MILWAUKEE M18 FROP15-0X
- 8 greičio padėtys
- Blokavimo funkcija apsaugo nuo automatinio įrankio įsijungimo
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
8 greičio padėtys užtikina maksimalią kontrolę ir geriausius apdailos rezultatus.
15 mm skersmens orbitinė funkcija greitam ir efektyviam poliravimui su laisva hologramine apdaila.
Didelė, ergonomiška priekinė rankenos sritis su pertvara užtikrina lengvą ir patogų valdymą, ypač dirbant vertikaliai.
Greičio užfiksavimo funkcija užtikrina patogumą poliruojant ilgesnį laiką.
90° kampu pasukamas akumuliatoriaus lizdas su didesniu nei 50 mm tarpu, kad įrankį būtų galima laikyti horizontalioje arba vertikalioje padėtyje.
Nuimamas dulkių ekranas apsaugo nuo šiukšlių ir prailgina variklio tarnavimo laiką.
Variklis be anglinių šepetėlių.
REDLITHIUM™ akumuliatorius ir REDLINK™ elektronika užtikrina išskirtinę galią, veikimo laiką ir ilgaamžiškumą.
Tinka visi MILWAUKEE 18 V akumuliatoriai.
Specifikacija
| Svoris | 3,2 kg (su akumuliatoriumi) |
| Apsukų skaičius | 2650-5100 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 9,7 m/s² |
| Triukšmo lygis | 89 db(A) |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Eiga | 15 mm |
| Tipas | Poliruokliai |
| Pado skersmuo | 125 mm |
| Standartiniai priedai | Lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







