
Akumuliatorinis poliravimo įrankis MILWAUKEE M18 FAP180-502X
- Bešepetėlinis variklis
- Belaidis poliruoklis, turintis 8 padėčių reguliuojamą greičio pasirinkimą
- 3 padėčių lenkta rankena leidžia geriau valdyti įrankį
Aprašymas
REDLINK PLUS™ sistema užtikrina pažangiausią skaitmeninę įrankio ir baterijos apsaugą nuo perkrovimo ir nepaprastai pagerina įrankio eksploatacines savybes esant apkrovai.
REDLITHIUM-ION™ baterija užtikrina iki 2,5 kartų ilgesnę veikimo trukmę, iki 20 % daugiau galios, iki 2 kartų ilgesnį baterijos veikimo laiką ir veikia geriau nei kitos ličio jonų technologijos baterijos iki -20 °C siekiančioje žemoje temperatūroje.
Neprilygstama veikimo trukmė – vienu baterijos įkrovimu* galima nupoliruoti vieną įprasto dydžio automobilį.
Didžiausias poliravimo priedo skersmuo 180 mm.
Nuimamas dulkių filtras, apsaugantis nuo nešvarumų patekimo ir pailginantis variklio naudojimo laiką.
Guma aplietas reduktoriaus korpusas pagerina komfortą, ypač kai dirbama įrankį laikant vertikaliai.
Dėl fiksavimo funkcijos įrankiu patogiau naudotis poliruojant ilgesnį laiką.
Maitinimo blokavimo funkcija, skirta apsaugoti nuo savaiminio paleidimo pakeitus bateriją.
Švelnaus paleidimo funkcija.
*jeigu dažai vidutiniški ar geri, o įbrėžimai nežymūs.Specifikacija
| Svoris | 2,2 kg |
| Apsukų skaičius | 360-2200 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 5,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Disko skersmuo | 180 mm |
| Velenas | M14 |
| Tipas | Poliruokliai |
| Standartiniai priedai | 2x5,0 Ah akumuliatoriai, greitasis įkroviklis, lagaminas. |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







