Akumuliatorinis tiesinis pjūklas HiKOKI CR36DA Multi Volt
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Žemas vibracijos lygis
- Elektroninė greičio kontrolė
Aprašymas
Siauras, ergonomiškas korpusas patogiam darbui.
Pjūklelio keitimas be įrankių.
Led darbo vietos apšvietimas.
Baterijos išsikrovimo lygio indikatorius.
Plačiau apie MULTIVOLT akumuliatorius čia
Specifikacija
| Svoris | 4,6 kg |
| Vibracijos lygis | 13 m/s² |
| Triukšmo lygis | 82,3 dB (A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 36 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,5 Ah (36V) / 5,0 Ah (18V) |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 457 x 230 mm |
| Pjovimo gylis medienoje | 300 mm |
| Pjovimo gylis pliene | 19 mm |
| Pjūklo eiga | 32 mm |
| Tipas | Tiesiniai pjūklai |
| Standartiniai priedai | 2 akumuliatoriai, įkroviklis, pjūklelis, lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


