
Akumuliatorinis siaurapjūklis MILWAUKEE M18 FJS-502X
- Be rakto reguliujamas pagrindo plokštės kampas nuo 0 iki 45°
- Dėl pridedamo minkšto pado nepalieka žymių ir įbrėžimų ant paviršiaus
- Variklis be anglinių šepetėlių
Aprašymas
„Milwaukee®“ suprojektuotas ir gaminamas bešepetėlis POWERSTATE™ variklis tinkamas ilgam darbui.
„Milwaukee®“ patentuotas FIXTEC ašmenų spaustuvas leidžia greitai ir lengvai pakeisti ašmenis.
REDLINK PLUS™ sistema apsaugo įrankį ir akumuliatorių nuo perkrovos.
Dulkių pūstuvas nupučia pjuvenas nuo pjūvio linijos.
Su įmontuota šviesos diodų lempute darbo vietai apšviesti.
Ilgesnio veikimo akumuliatorius REDLITHIUM-ION™.
Veikia su visais akumuliatoriais „Milwaukee® M18™“.
Specifikacija
| Svoris | 2,9 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 5,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Pjovimo gylis medienoje | 135 mm |
| Pjovimo gylis pliene | 10 mm |
| Pjūklo eiga | 25 mm |
| Judesių skaičius | 0-3500 jud./min. |
| Švytuoklinis judesys | 5 pakopų |
| Tipas | Siaurapjūkliai |
| Standartiniai priedai | 2x5 Ah akumuliatorius, greitasis įkroviklis, pjūkliukas siaurapjūkliui, dulkių nusiurbimo antgalis, apklotas nuo dulkių, apsauga nuo išdraskymo, paminkštintas padas, lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti












