
Akumuliatorinis siaurapjūklis MILWAUKEE M18 FJS-0X
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Penkių pakopų švytuoklinis veiksmas pagerina pjovimo efektyvumą
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Dulkių pūstuvas nupučia pjuvenas nuo pjūvio linijos.
Įmontuota šviesos diodų lemputė darbo vietai apšviesti.
Dėl nuimamojo minkšto pado nelieka žymių ir įbrėžimų pjaunant minkštas medžiagas.
„MILWAUKEE“ suprojektuotas ir gaminamas bešepetėlis „POWERSTATE™“ variklis ilgai tinkamas naudoti ir greitai pjauna iki 32 m 19 mm storio OSB plokštes (su 5,0 Ah baterija).
Išmanioji sistema „REDLINK PLUS™“ užtikrina pažangiąją skaitmeninę įrankio ir baterijos apsaugą nuo perkrovos ir nepaprastai pagerina įrankio eksploatacines ypatybes esant apkrovai.
Baterija „REDLITHIUM-ION™“ pasižymi geresne konstrukcija, elektronika, nemažėjančiu efektyvumu ir užtikrina ilgesnę veikimo trukmę, leidžia ilgiau dirbti.
„MILWAUKEE“ patentuotas „FIXTEC“ ašmenų spaustuvas leidžia greitai ir lengvai pakeisti ašmenis.
Galima be rakto reguliuoti pagrindo plokštės kampą nuo 0 iki 45°.
Specifikacija
| Svoris | 2,9 kg (su akumuliatoriumi) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Pjovimo gylis medienoje | 135 mm |
| Pjovimo gylis pliene | 10 mm |
| Pjūklo eiga | 25 mm |
| Judesių skaičius | 0-3500 jud./min. |
| Tipas | Siaurapjūkliai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





