Akumuliatorinis siaurapjūklis HiKOKI CJ18DA
- Galingas variklis ir didelis pjovimo našumas
- Ergonomiška, guma padengta rankena
- Paprastas ir greitas pjūklelio keitimas be įrankių
Aprašymas
Elektroninis greičio valdymas.
Variklio stabdys saugiam darbui.
Integruotas LED darbo zonos apšvietimas.
Apsauga nuo perkrovos.
Efektyvus dulkių nusiurbimas.
Specifikacija
| Svoris | 2,5 kg |
| Vibracijos lygis | 7,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 101 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 5,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 266 x 202 mm |
| Pjovimo gylis medienoje | 135 mm |
| Pjovimo gylis pliene | 10 mm |
| Judesių skaičius | 0-2500 jud./min. |
| Tipas | Siaurapjūkliai |
| Pjovimas kampu | 0-45° |
| Standartiniai priedai | 2 x 5 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, dėklas. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


