Akumuliatorinis juostinis pjūklas BOSCH GCB 18V-127, CT Solo
- Galingas akumuliatorinis juostinis pjūklas metalui pjauti
- Bešepetėlinis variklis ir 127 x 127 mm pjovimo galimybė
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Specifikacija
| Svoris | 6,45 kg |
| Vibracijos lygis | 1,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 90 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 530 x 210 x 280 mm |
| Tipas | Juostinis pjūklas |
| Standartiniai priedai | Juostinio pjūklo pjūklelis CB 4418, veržliaraktis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, BOSCH Professional elektrinių, akumuliatorinių įrankių, akumuliatorių ir įkroviklių garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Rankiniams įrankiams taikoma iki 20 metų garantija pagal gamintojo nustatytas garantijos sąlygas.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti








