Akumuliatorinis diskinis pjūklas HiKOKI C1806DAW4Z
- Ergonomiškas dizainas ir nedidelis svoris
- Galingas 18 V variklis
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
165 mm pjūklas su 57 mm pjovimo gyliu.
Patvarus metalinis pjūklo pagrindas.
Užtikrina tikslų tiesų ir įstrižinį pjovimą įvairiose medžiagose.
Specifikacija
| Svoris | 2,95 kg |
| Apsukų skaičius | 3800 aps./min |
| Vibracijos lygis | 2.5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 91 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 291 x 212 x 267 mm |
| Disko skersmuo | 165 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 20 mm |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 57 mm |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 38 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Standartiniai priedai | Lygiagrečioji atrama, pjovimo diskas, dulkių nusiurbimo adapteris, raktas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



