Akumuliatorinis diskinis pjūklas DeWALT DCS520T2R
- Itin tiesus ir tikslus pjūvis
- Ergonomiškas dizainas ir įleidimo mechanizmas patogiam darbui
- Bešepetėlis variklis ir 54 V akumuliatorius suteikia įrankiui ilgaamžiškumą ir galią
Aprašymas
Atatrankos kontrolė saugiam darbui.
Efektyvus dulkių nusiurbimas.
Specifikacija
| Svoris | 4,7 kg |
| Apsukų skaičius | 2500-4200 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 54 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 6,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Disko skersmuo | 165 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 20 mm |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 59 mm |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 44 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Standartiniai priedai | 2x6,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, 1,5m liniuotė, lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 4 savaites nuo pirkimo užregistravus https://cee.dewalt.global/, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, per 4 savaites nuo pirkimo užregistruokite įrankį svetainėje: https://cee.dewalt.global/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti







