Akumuliatorinis diskinis pjūklas BOSCH GKS 18V-57G
- Tvirtas, galingas ir tikslus pjūklas
- Tinka pjovimo darbams su vientisa mediena ir tokiais pjautinės medienos gaminiais kaip OSB, fanera ar MDF
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Galima naudoti su kreipiamųjų liniuočių sistema.
Su automatine variklio sustabdymo funkcija, kuri užtikrina didesnę apsaugą.
Naudojamas su visais Bosch Professional 18 V akumuliatoriais ir krovikliais.
Papildomos funkcijos: LED lemputė, oro pūstuvas, dulkių siurbimo jungtis, švelnaus paleidimo funkcija, suklio užraktas ir štampuoto plieno pagrindo plokštė.
Specifikacija
| Apsukų skaičius | 3400 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 91 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Disko skersmuo | 165 mm |
| Maks. pjovimo gylis 90°/45° kampu | 57 / 42 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 20 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Maksimalus pjovimo gylis | 57 mm |
| Standartiniai priedai | L-BOXX įdėklas, diskinio pjūklo diskas 165 x 1,7/1,2 x 20 mm, nusiurbimo adapteris, vidinis šešiabriaunis, lygiagrečioji atrama |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







