Akumuliatorinis diskinis pjūklas BOSCH GCS 18V-230 CT Solo
- Skirtas metalui ir betonui pjauti
- Bešepetėlis variklis
- Parduodama be akumuliatorių, įkroviklio ir disko
Aprašymas
Galingas C1000 variklis be šepetėlių užtikrina greitą ir efektyvų metalo ar betono pjovimą. Prilygsta 1500W laidiniam įrankiui.
Lengvas ir paprastas disko pakeitimas naudojant patentuotą špindelio fiksaciją
Pjūklas turi spyruoklinę akumuliatoriaus išėmimo sistemą.
Tinka tiek sausam, tiek šlapiam pjovimui.
Sandarus akumuliatoriaus skyriaus padeda apsaugoti akumuliatorių nuo dulkių, nešvarumų ir drėgmės.
Galimos 6 disko apsaugos reguliavimo padėtys.
Integruota LED lemputė apšviečia darbo zoną.
Yra baterijos/perkrovos/perkaitimo indikatorius.
Greitas 19mm žarnos pajungimas.
Rekomenduojama naudoti 12Ah ProCore „Bosch Professional“ 18 V akumuliatorius.
Specifikacija
| Svoris | 5,35 kg (be akumuliatoriaus) |
| Apsukų skaičius | 6200 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 106 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 635 x 216 x 311 mm |
| Disko skersmuo | 230 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, BOSCH Professional elektrinių, akumuliatorinių įrankių, akumuliatorių ir įkroviklių garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Rankiniams įrankiams taikoma iki 20 metų garantija pagal gamintojo nustatytas garantijos sąlygas.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




