
Akumuliatorinis diskinis medžio pjūklas MILWAUKEE M18 FCS552-302X
- Korpusas sumažina svorį ir padidina patvarumą
- Galingas ir ilgaamžis
- Patvarus, metalinis kablys užtikrina darbo vietos tvarką ir saugumą
Aprašymas
Integruotas dulkių siurbliukas palaiko švarią pjovimo liniją.
LED lemputė apšviečia pjovimo liniją.
Didžiausias pjovimo gylis – iki 57 mm.
Nuožulnūs pjūviai iki 50°.
Variklis be anglinių šepetėlių.
Tinka naudoti su „MILWAUKEE“ 12 V akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 3,4 kg (su 3,0 Ah akumuliatoriumi) |
| Apsukų skaičius | 6000 aps./min |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 3,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Disko skersmuo | 165 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 20 mm |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 57 mm |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 44 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Pjovimas kampu | 0-50° |
| Maksimalus pjovimo gylis | 57 mm |
| Standartiniai priedai | 2 x 3,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, dulkių siurbimo adapteris, lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti










