
Akumuliatorinės pjovimo staklės MILWAUKEE M18 FMS190-0
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Užtikrinamas didelis stabilumas ir tikslumas
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
„REDLINK™“ apsaugos nuo perkrovos elektronika ir dvigubi vertikalūs plieniniai bėgiai su linijiniais guoliais užtikrina geriausią klasėje sistemos ilgaamžiškumą ir tikslumą.
Plieninis peilis su fiksuotais reguliuojamais kampais tiksliems pjūviams.
Integruotas LED darbo vietos apšvietimas.
Lengvas ir patogus transportavimas.
Tinka visi „MILWAUKEE“ 18 V akumuliatoriai ir įkrovikliai.
| Didžiausias pjovimo gylis, 45° įstrižainė ir 45° įstrižainė (mm) | 152,7 x 39,3 |
| Didžiausias pjovimo gylis, 45° įstrižainė ir 90° nuožambis (mm) | 152,7 x 55,4 |
| Didžiausias pjovimo gylis, 90° įstrižainė ir 45° nuožambis (mm) | 215,5 x 39,3 |
| Didžiausias pjovimo gylis, 90° įstrižainė ir 90° nuožambis (mm) | 215,5 x 55,4 |
| Didžiausias pjovimo gylis prie tvoros, 0° įstrižainė ir 0° nuožambis (mm) | 90,9 x 21,8 |
| Didžiausias pjovimo pajėgumas prie tvoros, 45° kairė įstrižainė ir 0° nuožambis (mm) | 90,9 x 20,3 |
| Didžiausias pjovimo pajėgumas prie tvoros, 45° dešinė įstrižainė ir 0° nuožambis (mm) | 90,9 x 17,8 |
Specifikacija
| Svoris | 12,7 kg |
| Apsukų skaičius | 5000 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 99,9 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Disko skersmuo | 190 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 30 mm |
| Velenas | 30 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai / Skersavimo staklės |
| Standartiniai priedai | Diskas, spaustuvas, maišelis dulkėms |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti










