Akum. išilginio pjovimo staklės HiKOKI C3610DRJ Multi Volt 36V
- Itin našios ir patogios
- Maksimalus pjovimo plotis - 880 mm
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Atraminė lentelė patogiam ilgų medžiagų pjovimui.
Švelnaus paleidimo funkcija, efektyvus elektroninis stabdis.
Patogus transportavimas.
Plačiau apie MULTIVOLT akumuliatorius čia
Specifikacija
| Svoris | 30,5 kg |
| Apsukų skaičius | 5000 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 99,6 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 36 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 915x765x375 mm |
| Disko skersmuo | 254 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 30 mm |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 79 mm |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 57 mm |
| Tipas | Išilginio pjovimo staklės |
| Pjovimo plotis | 880/440 mm |
| Pjovimas kampu | 0-45° |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


