
Dulkių surinkimo sistema perforatoriui MILWAUKEE M18 FPDDEXL-0
- Efektyviai surenka dulkes
- Skirtas naudoti su perforatoriais M18 ONEFHP ir M18 ONEFHPX
- Įrankis parduodamas be akumuliatorių ir kroviklio
Aprašymas
Įmontuotas automatinio filtro valymo mechanizmas, skirtas įmontuotam dulkių siurbliui, kuris padidina oro srauto efektyvumą ir filtro tarnavimo laiką.
HEPA filtras surenka 99,97% ore esančių dulkių.
Skaidri dulkių surinkimo talpa leidžia matyti viduje esančių dulkių lygį ir dulkių dėžės tūrį.
Reguliuojamas gylio matuoklis.
Dulkių surinkimo talpa turi vakuminę angą, prie kurios galima prijungti dulkių siurblį ir dulkes išsiurbti tiesiai iš talpos.
Integruotas LED apšvietimas.
Dulkių ištraukimo aliuminio vamzdis reguliuojamas pagal grąžto dydį ir ilgį iki 230 mm.
| Maksimalus grąžto skersmuo | Ø32 mm |
| Maksimalus grąžto ilgis | 260 mm |
| Maksimalus gręžimo gylis | 230 mm |
| Smūgio ilgis | 203 mm |
Specifikacija
| Svoris | 2 kg |
| Tipas | Priedai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti





