
Akumuliatorinis perforatorius MILWAUKEE M18 FHX-552X
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Keičiamas griebtuvas
- Itin galingas, pasižymi dideliu našumu
Aprašymas
AUTOSTOP™ išjungia įrankį, kad apsaugotų naudotoją nuo nelaimingų atsitikimų.
Trys veikimo režimai – smūgiavimas sukant, tik smūgiavimas, tik sukimas.
„Variolock“ – užtikrina didžiausią universalumą.
Suderinamas su M18 FCDDEXL-0 ir M18 FDDEXL dulkių siurbliais.
Su vienu M18™ HIGH OUTPUT™ 5,5 Ah akumuliatoriaus įkrovimu išgręžia iki 125 Ø10 x 50 mm skylių.
Specifikacija
| Svoris | 3,4 kg |
| Triukšmo lygis | 103,6 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 5,5 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 28 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone | 26 mm |
| Griebtuvas | SDS Plus |
| Smūgio jėga | 2.5 J |
| Standartiniai priedai | 2 x 5,5 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti










