
Akumuliatorinis perforatorius MILWAUKEE M18 FHX-0
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Keičiamas griebtuvas
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Itin galingas, pasižymi dideliu našumu.
AUTOSTOP™ išjungia įrankį, kad apsaugotų naudotoją nuo nelaimingų atsitikimų.
Keturi veikimo režimai – smūgiavimas sukant, tik smūgiavimas, tik sukimas ir „Variolock“ – užtikrina didžiausią universalumą.
Suderinamas su M18 FCDDEXL-0 ir M18 FDDEXL dulkių siurbliais.
Su vienu M18™ HIGH OUTPUT™ 5,5 Ah akumuliatoriaus įkrovimu išgręžia iki 125 ⌀10 x 50 mm skylių.
Specifikacija
| Svoris | 4,4 kg (su 5,5 Ah akumuliatoriumi) |
| Apsukų skaičius | 0-1330 p./min. |
| Vibracijos lygis | 1,5-14,2 m/s² |
| Triukšmo lygis | 103,6 dB(A) |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 28 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone | 26 mm |
| Griebtuvas | SDS Plus |
| Smūgių skaičius | 0-4800 sm./min. |
| Smūgio jėga | 2.5 J |
| Tipas | Trijų funkcijų perforatoriai |
| Standartiniai priedai | SDS+ griebtuvas, 13mm metalinis griebtuvas, šoninė rankena, gylio matuoklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti








