
Akumuliatorinis perforatorius MILWAUKEE HD18 HX-402C
- 3 darbo režimai: kalimas, kalimas gręžiant, gręžimas
- Apsaugos nuo perkrovos elektroninė sistema REDLINK užtikrina geriausią šioje klasėje sistemos ilgaamžiškumą
- FIXTEC sistema – griebtuvų keitimas be rakto
Aprašymas
Galingu varikliu varomas įrankis pajėgumu prilygsta laidiniam įrankiui.
Virpesių slopinimo sistema, mažindama vibraciją, leidžia dirbti ypač patogiai.
Atskiro akumuliatoriaus elemento stebėjimas optimizuoja įrankio veikimo laiką ir užtikrina ilgalaikį patvarumą.
Energijos matuoklis tiksliai rodo likusios įkrovos lygį.
Visiškai metalinis reduktoriaus korpusas leidžia optimaliai įtaisyti krumpliaračius ir pailginti eksploatavimo trukmę.
Mechaninė sankaba saugo įrankį įstrigus grąžtui.
Galingas smūgiavimo mechanizmas – smūgių energija siekia 2,4 J.
„Variolock“ fiksuota kalto funkcija.
Specifikacija
| Svoris | 3,7 kg |
| Vibracijos lygis | 12,2 m/s² |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 4,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 30 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone | 24 mm |
| Griebtuvas | SDS Plus |
| Smūgių skaičius | 4200 sm./min. |
| Smūgio jėga | 2.4 J |
| Perforatoriaus funkcijos | 3 - gręžimas, gręžimas su kalimu, kalimas |
| Tipas | Trijų funkcijų perforatoriai |
| Standartiniai priedai | 2x4,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti











