
Akumuliatorinis perforatorius FLEX CHE 18.0-EC C
- Bešepetėlinis variklis užtikrina didesnį efektyvumą ir ilgesnį tarnavimo laiką
- Elektroninio valdymo sistema (AVS) apsaugo įrankį, pailgina tarnavimo laiką ir padidina efektyvumą
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Jungiklis su perjungimo funkcija.
Elektroninis greitai veikiantis stabdys.
Keturių funkcijų: gręžimas, gręžimas su kalimu, kalimas, fiksuota kalto funkcija.
Papildoma rankena su gylio ribotuvu.
Integruota LED lempa.
FLEX baterijos sistema: tinka visiems 18,0 V akumuliatoriniams įrankiams.
Specifikacija
| Svoris | 2,0 kg |
| Apsukų skaičius | 0-1400 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 20 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone | 18 mm |
| Griebtuvas | SDS Plus |
| Smūgių skaičius | 0-4500 sm./min. |
| Smūgio jėga | 1.7 J |
| Tipas | Trijų funkcijų perforatoriai |
| Standartiniai priedai | Gylio ribotuvas, rankena |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Rekomenduojami priedai
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti










