
Akumuliatorinis hidraulinis kabelių kirptuvas MILWAUKEE M18 HCC75-0C
- Kerpa iki 75 mm skersmens aliuminius ir varinius kabelius, greičiau nei per 10 sekundžių
- Galingas bešepetėlinis variklis yra efektyvesnis, veikia ilgiau ir išvysto maksimalią galią
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Apsukama viršutinė rankena gali būti naudojama kaip stovas dirbti ant žemės.
Patogus korpusas puikiai tinka dirbti ankštose vietose.
340° sukama galva ir 77,8 kN hidraulinė pompa kerpa greitai ir didina produktyvumą.
„ONE-KEY™“ technologija: galima matyti įrankio naudojimo trukmę, gauti priminimus apie artėjantį aptarnavimą.
„REDLINK™“ akumuliatoriaus elektronika užtikrina maksimalų tarnavimo laiką.
REDLITHIUM-ION™ akumuliatoriaus konstrukcija, elektronika ir eksploatacinės savybės užtikrina daugiau veikimo laiko ir ilgesnį akumuliatoriaus tarnavimo laiką.
Lanksčioji baterijų sistema: veikia su visomis baterijomis „Milwaukee® M18™“.
Specifikacija
| Svoris | 7,9 kg (su 5,0 Ah akumuliatoriumi) |
| Triukšmo lygis | 84,5 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Tipas | Kiti pjovimo įrankiai |
| Standartiniai priedai | Krepšys įrankiui |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 24 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
| Kirpimo plotis | 75 mm |
Rekomenduojami priedai
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




