Akumuliatorinės skardos žirklės BOSCH GSC 12V-13 su priedais
- Itin kompaktiška ir ergonomiška konstrukcija užtikrina greitą ir tikslų kirpimą
- Žirklių galvutės konstrukcija leidžia lengvai valdyti įrankį linkiuose
- Galima kirpti įvarius metalus iki 1,3 mm storio
Aprašymas
Tinka visi Bosch Professional 12 V akumuliatoriai ir įkrovikliai.
Specifikacija
| Vibracijos lygis | 7,0 m/s² |
| Triukšmo lygis | 80 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Kerpamo lakšto storis pliene 400 N/mm² | 1,3 mm |
| Kerpamo lakšto storis pliene 600 N/mm² | 0,8 mm |
| Kerpamo lakšto storis pliene 800 N/mm² | 0,6 mm |
| Kerpamo lakšto storis aliuminyje 200 N/mm² | 2 mm |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 256 x 60 x 131 mm |
| Judesių skaičius | 3600 jud./min. |
| Tipas | Skardos žirklės |
| Standartiniai priedai | 2 x 2,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, šešiabriaunis raktas, lagaminas, įdėklas įrankiui ir įkrovikliui |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, BOSCH Professional elektrinių, akumuliatorinių įrankių, akumuliatorių ir įkroviklių garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Rankiniams įrankiams taikoma iki 20 metų garantija pagal gamintojo nustatytas garantijos sąlygas.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





