Akumuliatorinės skardos kirpimo žirklės TRUMPF Trutool S 160
- Kompaktiškos ir lengvos, skirtos kirpti iki 1,6 mm juodo plieno skardą
- Patogu kirpti įvairaus radiuso ruošinius
- Darbo metu užtikrintas geras kirpimo linijos matomumas
Aprašymas
| Maksimalus lakšto storis (juodas metalas 400 N/mm²) | 1,6 mm |
| Maksimalus lakšto storis (nerūdijantis plienas 600 N/mm²) | 1,2 mm |
| Maksimalus lakšto storis (nerūdijantis plienas 800 N/mm²) | 1,0 mm |
| Maksimalus lakšto storis (aliuminis 250 N/mm²) | 2,0 mm |
| Mažiausias radiusas | 16 mm |
| Pradžios skylės diametras | 28 mm |
Specifikacija
| Svoris | 1,7 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 4,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Tipas | Skardos žirklės |
| Standartiniai priedai | 2 x 4,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, plastikinis lagaminas, standartinių peiliukų rinkinys |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




