Akumuliatorinės adatinės skardos žirklės HiKOKI CN 18DSL
- Didelis pjovimo našumas - iki 1,8 m/min. (400N/mm²)
- Suderinamas su 18 V ličio jonų baterijomis
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Siauras korpusas patogiam įrankio valdymui.
Drožlės išstūmimas žemyn.
Lengvas adatos ir matricos keitimas.
Švelnaus paleidimo funkcija.
Specifikacija
| Svoris | 1,4 kg |
| Ilgis | 295 mm |
| Vibracijos lygis | 8,8 m/s² |
| Triukšmo lygis | 77 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 14.4 V / 18 V |
| Kerpamo lakšto storis aliuminyje 200 N/mm² | 2,3 mm |
| Kerpamo lakšto storis metale 400 N/mm² | 1,6 mm |
| Kerpamo lakšto storis metale 600 N/mm² | 1,2 mm |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Judesių skaičius | 2500 jud./min. |
| Tipas | Skardos žirklės |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti


