
Viniakalė MILWAUKEE M18 FRCN45-302X
- Greitas vinių iššovimas dėka „Fire Nail“ technologijos
- Du pasirenkami režimai: tikslus nuoseklusis kalimas ir spartus smūginis kalimas
- Veikia su visais MILWAUKEE M18 akumuliatoriais
Aprašymas
Itin patvarus ir patikimas įrankis.
Skirta darbui su stogų dangomis.
Viniakalė automatiškai sustabdoma kai dėtuvėje nebėra vinių.
Du darbiniai rėžimai - vinys gali būti šaunamos po vieną arba kelios vienu metu.
Greitas ir paprastas gylio reguliavimas.
Gali iššauti net iki 1100 vinių vienu įkrovimu.
Veikia su visais Milwaukee M18 akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 3,2 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Tipas | Akumuliatorinė viniakalė |
| Vinių dėtuvės kampas | 15° |
| Vinių ilgis | 19-45 mm |
| Vinių storis | 3 mm |
| Vinių dėtuvės talpa | 120 vnt. |
| Standartiniai priedai | 2 x 3,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





