
Viniakalė MILWAUKEE M18 FFN21-0C
- Galingas variklis be anglinių šepetėlių
- Naudojama su standartinėmis vinimis, kurios tinka 20-22° dėtuvėms
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio!
Aprašymas
Itin patvarus ir patikimas įrankis.
Du darbiniai rėžimai - vinys gali būti šaunamos po vieną arba kelios vienu metu.
Nėra dujų kasetės, todėl įrankis nereikalauja daug priežiūros.
Viniakalė automatiškai sustabdoma kai dėtuvėje nebėra vinių.
Paprastas užstrigusių vinių išėmimas.
LED darbinis apšvietimas.
Itin paprastas įrankio reguliavimas.
Veikia su visais Milwaukee M18 akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 5,0 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Tipas | Akumuliatorinė viniakalė |
| Vinių dėtuvės kampas | 20-22° |
| Vinių ilgis | 50-90 mm |
| Vinių storis | 2,8-3,7 mm |
| Vinių dėtuvės talpa | 51 vnt. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti












